Sklep
Zobacz katalog

PerfectColl ® to polska firma, która wdraża zaawansowane zdobycze biotechnologii i bioelektroniki „dla piękna i zdrowia“.

Łączymy najnowsze zdobycze nowoczesnej kosmetologii z tradycyjnymi,
naturalnymi składnikami kosmetyków.

 

Poznaj produkty

Budujemy organizację sprzedaży
bezpośredniej
w ramach
wielopoziomowego marketingu
sieciowego.

Dajemy w ten sposób możliwość zarobku zarówno osobom
przedsiębiorczym i entuzjastycznym, jak i tym, które znajdują
się w grupach zawodowych o trudnej pozycji na rynku pracy.

Dla nas nikt nie jest za młody, ani zbyt dojrzały. Świetnie
sprawdzają się w naszej Organizacji osoby zarówno
20+ jak i 50+.

 

jak rozpocząć współpracę

O Pomorskim Parku Naukowo -Technologicznym

Pomorski Park Naukowo -Technologiczny Gdynia rozwija gospodarkę opartą na solidnej wiedzy. Tworzy efektywne powiązania pomiędzy nauką i biznesem oraz stymuluje innowacyjną przedsiębiorczość w otwartym środowisku partnerskiej współpracy.

Pomorski Park Naukowo -Technologiczny Gdynia aktywizuje rozwój gospodarczy województwa pomorskiego oraz stymuluje współpracę pomiędzy nauką i biznesem. Funkcjonowanie Parku przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstw działających w branżach innowacyjnych i kreatywnych.

Zadaniem PPNT Gdynia jest stworzenie i zapewnienie firmom dogodnych warunków do realizacji przedsięwzięć opartych o wysoko zaawansowane technologie, głównie w dziedzinach biotechnologii, ochrony środowiska, informatyki, automatyki i robotyki oraz designu.

Realizowane przez PPNT Gdynia zadania i współpraca z partnerami zagranicznymi, służą monitorowaniu trendów rozwojowych branż innowacyjnych oraz odpowiadają na już zidentyfikowane potrzeby firm tworzących i wdrażających najnowocześniejsze projekty i technologie.

Pomorski Park Naukowo – Technologiczny Gdynia służy też wszystkim mieszkańcom, jako miejsce inspirujących spotkań, warsztatów, wykładów i pokazów filmowych.

O Gdańskim Parku Naukowo -Technologicznym

Gdański Park Naukowo – Technologiczny im. prof. Hilarego Koprowskiego to miejsce współpracy dla podmiotów gospodarczych, społecznych, naukowych, badawczych oraz samorządowych w zakresie budowania przestrzeni informacyjnej, promowania nowych rozwiązań technologicznych oraz wsparcia gospodarki polskiej.

 

Gdański Park Naukowo – Technologiczny realizował projekty mające na celu podniesienie innowacyjności gospodarki, rozszerzenie oferty usługowo-wychowawczej, rozwiązanie istniejących barier infrastrukturalnych na terenie Pomorza, dostosowanie procesu wdrażania technologii HTR czy wzmocnienie współpracy pomiędzy sferą nauki i biznesu firm zrzeszonych w Pomorskim Klastrze ICT w województwie pomorskim.

Wywiady z partnerami biznesowymi

W Perfect Coll najważniejsi są ludzie. Zarówno Partnerzy jaki
Klubowicze tworzą zgrany zespół osób, które się lubią
i współpracują.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadami przeprowadzonymi
przez Tomka Nawrota, niezależnego dziennikarza branży MLM z tymi,
którzy stanowią o sukcesie i atmosferze w Perfect Coll.

 

Zobacz wszystkie wywiady

Napisali o Nas

  • NETWORK MAGAZYN

Perfect Coll: nowy, polski MLM wywodzący się z klasycznej
sprzedaży bezpośredniej

 

Zobacz wszystkie artykuły

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi od 1991 roku pracuje nad wszelkimi
możliwymi metodami ratowania ludzkiego życia w sytuacji gdy zagrożone jest serce. Kupując produkty
Perfect Coll wspierasz BUDOWĘ SZTUCZNEGO SERCA DLA DZIECI.

www.frk.pl

POLSKA KADRA NARODOWA PŁYWAKÓW NA OLIMPIADĘ W RIO

Firma Perfect Coll objęła patronatem i opieką kosmetologiczną Polska Kadrę Narodową Pływaków na olimpiadę do Rio 2016 r.

Wiceprzewodnicząca komitetu naukowego Perfect Coll dr Agnieszka Ciszek prowadzi unikalne na skalę światową badania stanu skóry pływaków.

Sportowcy wyczynowi codziennie (6-8h) narażeni są podczas swoich treningów na zmienne warunki środowiskowe. Dodatkowo ich skóra stale poddana jest szkodliwemu działaniu chloru.

Celem przeprowadzonych badań jest analiza oddziaływania wody basenowej  na: pH, natłuszczenie i TEWL skóry ( Przeznaskórkowa utrata wody). Celem Pośrednim jest zbadanie poziomu zabezpieczenia stanu skóry podczas uprawiania sportu. Badaniom poddali  się Polscy pływacy Kadry Narodowej oraz inny zrzeszeni z Polskim Związkiem Pływackim sportowcy.

Już teraz pochwalić się możemy, że kolagen  firmy Perfect Coll  nie odbiega właściwościami zabezpieczającymi od specjalistycznych, chemicznych,  niszczących skórę  preparatów (wazelina, emolienty, silikony),  stosowanych od dawna w pielęgnacji dla  osób uprawiających sporty wyczynowe. Kolagen firmy Perfect Coll rewelacyjnie chroni skórę pływaków. Dodatkowo fantastycznie nawadnia, odżywia i tworzy ochronną warstwę na skórze.  Jest, to świetna wiadomość dla sportowców, ale i również dla Partnerów Firmy Perfect Coll.  Zbliża się lato, więc ochrońmy swoją skórę w naturalny i bezpieczny sposób.

Wywiady z pływakami z Polskiej Kadry Narodowej.

 

„Po pływaniu mam skórę mocno przesuszoną. Często szczypie. Dotąd nie miałem czasu ją pielęgnować. Wszystko jest zaplanowane, cały czas mamy wypełniony zajęciami związanymi z pływaniem. Nigdy nie miałem tak wielu kosmetyków, jak teraz, gdy sprezentowała nam je firma Perfect Coll. Jestem przekonany, że teraz będę mógł lepiej zadbać o moją skórę.”

Kacper Majchrzak – Mistrz Polski na dystansie 200 m stylem dowolnym

 

„Przesuszenie skóry widać na twarzy i nogach, które po treningu mam wręcz białe od wysuszonego naskórka. Do tego skóra twarzy jest ściągnięta. Jestem bardzo ciekawa efektu, jaki przyniesie stosowanie kosmetyków Perfect Coll.”

 Anna Dowgiert – rekordzistka Polski na dystansie 50 m stylem motylkowym

 

„Po pływaniu w basenie skórę mam wysuszoną na całej twarzy. Stosuję zwykły krem. Nie mogę jednak posmarować się nim przed pływaniem, bo jest zbyt tłusty. Dowiedziałem się, że kosmetyki Perfect Coll można stosować również bezpośrednio przed pływaniem. Fajnie, że będę mógł je wypróbować.”

Krzysztof Morawski – finalista Uniwersjady Letniej, medalista Mistrzostw Polski

 

„Skóra po pływaniu wysuszona jest strasznie. Na twarzy nawet trochę boli. Kosmetyki Perfect Coll będę używać na pewno. Jestem pewien, że pomogą.”

Wojciech Wojdak – dwukrotny finalista Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy

 

Perfect Coll Sp. z o.o. zrealizowało w 2019 roku Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pod tytułem „EKSPANSJA JAPONII”. Celem projektu było nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz zwiększenie eksportu na kraje azjatyckie. Cel projektu został osiągnięty.
WARTOŚĆ PROJEKTU: 82 534, 67 zł WKŁAD FUNDUSZY EUROPEJSKICH: 41 267,33 zł