Sklep
Zobacz katalog

Wywiady z partnerami biznesowymi

 

perfectcoll-www-zmiany_05

ZOFIA STARZYŃSKA

Lubię pomagać innym

Człowiek pracujący w MLM-ie powinien żyć zgodnie z zasadami swojego sumienia, szanować ludzi i pomagać im w osiągnięciu sukcesu. Wtedy sam również osiągnie sukces i będzie mógł powiedzieć tak, jak ja: „Posiadanie miliona znajomych nie jest cudem. Cudem jest mieć kogoś, kto stanie obok Ciebie, gdy milion innych będzie przeciwko Tobie”. Setki i tysiące takich osób stanęło obok mnie i są teraz ze mną w Perfect Coll, z czego jestem dumna i bardzo im wdzięczna.

przeczytaj cały wywiad »

 

perfectcoll-www-zmiany_05DANUTA CIEMIĘGA

MLM kompletnie zmienił moje życie

Kompletnie zmienił moje życie. Teraz lepiej mi się żyje, mam za co się leczyć. Poznałam wielu ludzi. Dzięki MLM mam przyjaciół w całej Polsce. Dzisiaj z perspektywy czasu żałuję, że nie urodziłam się później i nie poznałam tego biznesu na wcześniejszym etapie mojego życia.

przeczytaj cały wywiad »

 

perfectcoll-www-zmiany_05DONATA ŚWITAŁA

Ta praca jest lekka, gdy posiada się odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Głównym powodem była chęć zmiany pracy na lżejszą. Prowadzenie sklepów spożywczych to nie lekka praca. Wymaga mnóstwa pracy i energii. MLM to też praca, która wymaga zaangażowania, lecz ma zupełnie inny charakter. To budowanie relacji międzyludzkich, umacnianie wiary we własne możliwości i budowanie poczucia własnej wartości. To przede wszystkim rozwój osobisty, a nasz biznes urośnie tyle, ile my pozwolimy sobie urosnąć.

przeczytaj cały wywiad »

 

perfectcoll-www-zmiany_03ZOFIA BRAJEWSKA

Ma do kogo pójść na herbatę

Uwielbiam kontakt z ludźmi, który zapewnia mi MLM. Ten rodzaj pracy wybrałam również z powodu elastyczności godzin, w których pracuję oraz niezależności. Jestem sobie sterem i okrętem. Pracuję ile chcę, kiedy chcę i co ważne – z kim chcę. Przy biurku umieram. Taka praca to nie moja bajka. Nie mogłabym pracować w ten sposób.

przeczytaj cały wywiad »

 

perfectcoll-www-zmiany_05EWA BORKOWSKA

Wykorzystała szansę

Od początku szło mi dobrze, choć nie było łatwo. Dużo jeździłam i moja rodzina odczuwała moją nieobecność w domu. Wszyscy w rodzinie mówili mi, że etat byłby najlepszy. Tłumaczyłam im, że na etacie też pracuje się dużo, czasem po 10 i 12 godzin. Uparcie dążyłam do celu i udało się. Mąż i dzieci zmienili zdanie, gdy pojawiły się efekty, gdy za zarobione w MLM pieniądze zaczęłam opłacać dzieciom wyjazdy i kupować im różne rzeczy.

przeczytaj cały wywiad »

 

perfectcoll-www-zmiany_05ZOFIA WYSOKIŃSKA

Sama jestem zaskoczona, że mamy tak wspaniałe efekty

Gdy struktura zaczęła błyskawicznie się rozwijać, wtedy dopiero odkryłam, co to jest naprawdę MLM. Zaczęłam się uczyć i podjęłam rolę lidera. To przyszło samo w momencie, gdy moi współpracownicy zaczęli potrzebować mojej pomocy w rozwoju swojego biznesu. Sama jestem zaskoczona, że mamy tak wspaniałe efekty w Perfect Coll. Bardzo duża zasługa w tym naszej Dyrektor Handlowej Zofii Starzyńskiej i wszystkich pracowników firmy.

przeczytaj cały wywiad »

 

kolkoMAŁGORZATA DZIEMIAN-PACZKOWSKA

Po raz pierwszy w karierze zawodowej doświadczyła takiego optymizmu, entuzjazmu i tak dobrej atmosfery.

Małgorzata Dziemian – Paczkowska w kilka miesięcy od zera stworzyła grupę liczącą 200 osób generującą 40 tys. zł obrotu miesięcznie. To znakomity wynik. Dzięki czemu go osiągnęła? Odpowiedź znajduje się w przeprowadzonym z nią wywiadzie.

przeczytaj cały wywiad »

Perfect Coll Sp. z o.o. zrealizowało w 2019 roku Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pod tytułem „EKSPANSJA JAPONII”. Celem projektu było nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz zwiększenie eksportu na kraje azjatyckie. Cel projektu został osiągnięty.
WARTOŚĆ PROJEKTU: 82 534, 67 zł WKŁAD FUNDUSZY EUROPEJSKICH: 41 267,33 zł